The Land Of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Land Of Magic

Welcome to the Land Of Magic
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къщата и басейна
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeВто 26 Окт 2010 - 22:35 by Маделин Сорсрес

» Герои на чираците на Мерлин
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeВто 26 Окт 2010 - 2:22 by Кимбърли Суон

» Пицария '' Cheese ''
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПон 25 Окт 2010 - 21:34 by Кимбърли Суон

» Герои на чираците на Моргана
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeВто 7 Сеп 2010 - 16:04 by MerisTheEvil

» Професии в нощните заведения
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeВто 7 Сеп 2010 - 15:45 by Маделин Сорсрес

» Промяна на герой
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeЧет 2 Сеп 2010 - 3:30 by Кимбърли Суон

» Изтриване на герой
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeВто 17 Авг 2010 - 1:09 by Кимбърли Суон

» Важна информация
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПет 13 Авг 2010 - 1:21 by Кимбърли Суон

» Хорват ( Алфред Молина )
Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПет 13 Авг 2010 - 1:17 by Кимбърли Суон

Top posters
Кимбърли Суон
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Маделин Сорсрес
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Elione Mortimer Worthing
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Тереза Станфорд
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
MerisTheEvil
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Coraline
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Ashley Smith
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Unknown
Пицария '' Cheese '' Vote_lcapПицария '' Cheese '' Voting_barПицария '' Cheese '' Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто 2 Юни 2020 - 15:23

 

 Пицария '' Cheese ''

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кимбърли Суон
Шефче
Шефче
Кимбърли Суон


Брой мнения : 152
Points : 436
Reputation : 0
Join date : 06.08.2010
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeВто 10 Авг 2010 - 2:13

Пицария '' Cheese '' Pizza


Тук можете да похапнете топла пица по всяко време на деня.
Върнете се в началото Go down
Маделин Сорсрес
Шефче
Шефче
Маделин Сорсрес


Брой мнения : 56
Points : 146
Reputation : 1
Join date : 01.08.2010
Age : 27
Местожителство : София

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeЧет 2 Сеп 2010 - 5:24

Странно, но и по това време на денонощието човек може да огладнява.Както е и в моя случай.Няма значение колко е часа, аз винаги съм готова да похапне.Сигурно ще си помислите, че съм някоя пълна леличка...Е, не съм!Даже напротив!Според мен фигурата си ми е наред, имам дълга до кръстта руса коса, тъмни очи.И на пръв поглед съм едно най-обикновено момичето, живеещо в Лос Анджелис.Обаче отново грешите.Аз съм магьосница.Повечето от вас ще кажат, че съм луда...но не е вярно...Аз наистина притежавам свръхестествени способности, макар че още се уча да ги контролирам.Всъщност аз едва сега започвам, обаче съм убедена, че ще се справя.
И, така, аз да не ви занимавам повече с проблемите си.Влязох пицарията и се огледах за свободна маса.За мое учудване имаше само една.Значи не само аз бях гладната...Запътих се към нея и се настаних на удобно бяло кресло.Сервитьорът дойде и ми подаде едно меню.
-Не, благодаря...За мен една пица "Маргарита" и една кола!
Келнерът записа поръчката ми и се запъти към кухнята.
Върнете се в началото Go down
https://the-land-of-magic.bulgarianforum.net
Кимбърли Суон
Шефче
Шефче
Кимбърли Суон


Брой мнения : 152
Points : 436
Reputation : 0
Join date : 06.08.2010
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeЧет 2 Сеп 2010 - 21:23

Събудих се късно , което не беше обичайно за мен , слънцето печеше право в очите ми . Станах сънено , облякох се и излязох да се порадвам на хубавото време , което беше рядко срещано в последните летни дни ..
Погледнах часовника си .. '' о боже '' казах си , ''вече е време за обяд'' . Помислих около секунда , загледана в синьото небе и се запътих към най-близкото място за хранене - пицарията.
Влязох и се огледах .. за жалост всички маси бяха заети , на една седеше голямо семейство , на друга - клюкарещи приятелки .. и изведнъж погледът ми се спря на една маса , близо до прозореца. Там седеше високо , русо момиче. Изглеждаше ми дружелюбна. Пристъпих плахо през входната врата и се запътих право натам.
- Здравей - казах тихо - може ли да седна до теб ?

Върнете се в началото Go down
Маделин Сорсрес
Шефче
Шефче
Маделин Сорсрес


Брой мнения : 56
Points : 146
Reputation : 1
Join date : 01.08.2010
Age : 27
Местожителство : София

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПет 3 Сеп 2010 - 0:11

Зареяна някъде навън, не съм усетила как някой се е приближил до мен, докато той не проговори.Вдигнах поглед и видях едно симпатично русо момиче, със светли очи и чаровна усмивка.То ме попита дали може да седне тук.Засмях се и кимнах:
-Разбира се, че може!
Момичето се настани на отсрещното канапе и впери любопитен поглед в мен.
-Аз съм Маделин!Приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
https://the-land-of-magic.bulgarianforum.net
Кимбърли Суон
Шефче
Шефче
Кимбърли Суон


Брой мнения : 152
Points : 436
Reputation : 0
Join date : 06.08.2010
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПет 3 Сеп 2010 - 3:26

Русокосата красавица с усмивка ми кимна и аз се настаних на отсрещното канапе.След миг тя наруши неловкото мълчание.
- Аз съм Маделин , приятно ми е .
- Аз съм Кимбърли - казах притеснено.
Докато се чудехме как да продължим разговора се появи сервитьорът за да вземе моята поръчка.
- Една и маргарита и студена кола , моля.
Не след дълго поръчките ни пристигнаха. Погледнах в нейната чиния и се засмях ..
- Изглежда имаме еднакъв вкус .. - казах и започнах да режа пицата си.

Върнете се в началото Go down
Маделин Сорсрес
Шефче
Шефче
Маделин Сорсрес


Брой мнения : 56
Points : 146
Reputation : 1
Join date : 01.08.2010
Age : 27
Местожителство : София

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПет 3 Сеп 2010 - 4:59

Златокоската със светли очи ми се представи.Казваше се Кимбърли.Добре, ами оттук нататък...За какво ще си говорим?Не след дълго дойде сервитьорът, за да вземе поръчката на Ким, която се оказа абсолютно същата като моята.Подсмихнах.Може би имахме еднакъв вкус и за други неща.След малко келнерът се появи, носейки две пици "Маргарита" и две коли.Когато видя това, Ким се засмя и констатира това, което аз бях открила преди малко.
-Да, така е!-ухилих се аз и се заех с едно парче.Отпих от колата и се обърнах към събеседничката ми.
-Откога си тук?
Върнете се в началото Go down
https://the-land-of-magic.bulgarianforum.net
Кимбърли Суон
Шефче
Шефче
Кимбърли Суон


Брой мнения : 152
Points : 436
Reputation : 0
Join date : 06.08.2010
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПет 3 Сеп 2010 - 5:54

Изглежда тя беше забелязала приличията между нас преди мен.
Попита ме от кога съм тук..
- Когато бях на 12 се преместихме тук . - едва когато го казах се замислих , колко неусетно минаха цели 5 години .. - Разкажи ми за себе си . - подканих я с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Маделин Сорсрес
Шефче
Шефче
Маделин Сорсрес


Брой мнения : 56
Points : 146
Reputation : 1
Join date : 01.08.2010
Age : 27
Местожителство : София

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeЧет 9 Сеп 2010 - 2:16

Ким каза, че са се преместили тук, когато е била на 12.Придоби замислено изражение, сякаш се чудеше как е минало времето.Разбирах я.И аз не усетих как се изнизаха тези 5 години.Кимбърли ме помоли да й разкажа нещо за себе си.
-Какво искаш да знаеш?-усмихнах й се аз.Не бях готова да говоря за миналото си...
Но като се замисля...какво щях да й кажа.Аз съм магьосница, макар и обучаваща се.Мога да те превърна в каквото си пожелая само с поглед...Уау....Просто уникално!
Върнете се в началото Go down
https://the-land-of-magic.bulgarianforum.net
Кимбърли Суон
Шефче
Шефче
Кимбърли Суон


Брой мнения : 152
Points : 436
Reputation : 0
Join date : 06.08.2010
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeЧет 9 Сеп 2010 - 3:37

Изглежда тя също се зачуди как са се изнизали тези 5 години.
Не отговори на въпроса ми и вместо това се замисли. Или нямаше какво да ми каже или , което бе по-вероятното , криеше нещо. Оставих този въпрос на страна ...
- Ами , аз всъщност трябва да тръгвам. - казах любезно , платих и станах.
Направих крачка и се обърнах назад.
- Искаш ли да дойдеш с мен . - изглеждаше ми приятна и чувствах , че ще станем близки .
Върнете се в началото Go down
Маделин Сорсрес
Шефче
Шефче
Маделин Сорсрес


Брой мнения : 56
Points : 146
Reputation : 1
Join date : 01.08.2010
Age : 27
Местожителство : София

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПон 25 Окт 2010 - 21:22

Ким не продължи да ме разпитва, което честно казано ми хареса и ми вдъхна добро предчувствие.Но в този момент тя се изправи и ми съобщи, че трябва да тръгва.Хммм...исках да си говорим още, но явно това нямаше да стане...Обаче се бях заблудила, защото Ким се обърна към мен усмихната и ми предложи да дойда с нея.Веднага приех:
-Разбира се!-ухилих се до уши аз.
Върнете се в началото Go down
https://the-land-of-magic.bulgarianforum.net
Кимбърли Суон
Шефче
Шефче
Кимбърли Суон


Брой мнения : 152
Points : 436
Reputation : 0
Join date : 06.08.2010
Age : 27
Местожителство : Лос Анджелис

Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitimeПон 25 Окт 2010 - 21:34

След кратка пауза тя се съгласи с широка усмивка.
-Искаш ли да отидем у дома .. сестра ми е на почивка и там няма никого , освен кучето ми , разбира се... - промълвих , отвръщайки на усмивката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пицария '' Cheese '' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария '' Cheese ''   Пицария '' Cheese '' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пицария '' Cheese ''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Land Of Magic :: Лос Анджелис е един интересен град, където... :: ...уличките гъмжат от граждани и туристи...-
Идете на: